EDM Inwestycje

 

Domy jednorodzinne w Wieliczce - atrakcyjne ceny


Zakup nowego domu to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż inwestycja w jego budowę. Wiele osób jednak nie bierze tego pod uwagę, nie marząc nawet o własnym domu, inwestuje w mieszkania w blokach lub zdaje się na wynajem przestrzeni mieszkalnej. Dom jednak to wygoda i komfort, jakiego nie zapewni żaden apartament. Obecnie bez problemu zakupić można dom w cenie mieszkania. Wieliczka jest miastem, w którym EDM Inwestycje oferuje domy szeregowe w atrakcyjnych cenach dla każdego.

Nowe domy na sprzedaż - nowoczesne, bezpieczne, na każdą kieszeń!


Szeregowce EDM Inwestycje to domy pasywne, w których zastosowano nowoczesne technologie wdrażające pozyskanie energii ze źródeł odnawialnych (panele fotowoltaiczne oraz pompy ciepła). W budynkach zapewniono idealną wentylację oraz optymalny komfort cieplny. Te nowoczesne i ekologiczne rozwiązania pozwalają na dodatkową oszczędność. Domy posiadają metraż o wartości 125,56m². Wejście z poziomu terenu sprawia, że budynki idealnie nadają się do korzystania przez rodziny z małymi dziećmi oraz przez osoby niepełnosprawne. Atrakcyjna i nowoczesna architektura oraz piękna lokalizacja dostępna jest, dzięki ofercie EDM Inwestycje, dla każdego oraz na każdą kieszeń.

EDM Inwestycje - ceny domów


Wieliczka to idealne miejsce na zakup domu. Szeregowce dostępne w ofercie EDM Inwestycje zlokalizowane są w pobliżu kluczowych dróg powiatowych, krajowych oraz międzynarodowych. Bliskość Krakowa zapewnia doskonałe zaplecze w postaci bogatego rynku pracy oraz oferty handlowej, sportowej, rekreacyjnej i kulturalnej. Metr sześcienny domu to koszt 6000 złotych netto, a więc podobny do kosztów zakupu mieszkania. Ostatecznie kwota uzależniona jest od wielkości działki przynależnej do domu. Kwoty mogą podlegać negocjacji. Zapraszamy do kontaktu!